Zadzwoń do nas
Zadzwoń do nas: 506 209 324
Kontakt Carfix Bielsko na Facebook Carfix Bielsko na Instagram

Woskowanie lakieru

Woskowanie to zabieg, który ma za zadanie zabezpieczyć karoserie, ale służy tez nabłyszczeniu samochodu i uzyskaniu efektu tzw. lustrzanej powierzchni. W naszej firmie oferujemy 2 rodzaje wosków: House Of Wax Sapphire o niesamowitych efektach wizualnych i trwałości do 4 miesięcy oraz Fusso Coat, który przy odpowiedniej pielęgnacji potrafi osiągnać trwałość do nawet 12 miesięcy.

Przed zabiegiem samochód zostaje starannie przygotowany, wykonane zostają następujące czynności:

Mycie detailingowe - samochód zostaje dokładnie umyty, usunięte zostają resztki po owadach, wyczyszczone zostają wszystkie trudno dostępne miejsca takie jakie miejsca pod klamkami, progi czy felgi.

Dekontaminacja i deironizacja lakieru - usunięte zostają wszystkie zabrudzenia drogowe, lotna rdza, smoła i asfalt z karoserii.

Odtłuszczenie lakieru - usuwamy pozostałości po innej chemii.

Powłoka pomaga nie tylko utrzymać karoserie w czystości na dłużej, ale odprowadza wodę, chroni przed mikrozarysowaniami i skraca czas jej mycia. Jest to bardzo dobra alternatywa zabezpieczenia lakieru w niższym progu cenowym. Aby uzyskać lepszy efekt woskowania, przed aplikacją zaleca się przeprowadzenie korekty lakieru.

Zadzwoń do nas
Zadzwoń do nas: 506 209 324
Napisz do nas
Napisz E-mail: biuro@carfixbielsko.pl
Nasz adres
Adres firmy: Bielsko-Biała, Błękitna 6