Zadzwoń do nas
Zadzwoń do nas: 506 209 324
Kontakt Carfix Bielsko na Facebook Carfix Bielsko na Instagram

Powłoka ceramiczna

Powłoka ceramiczna jest środkiem, który ma za zadanie zabezpieczyć lakier naszego samochodu. Ma wiele właściwości, a jedną z najważniejszych jest hydrofobowość, dzięki której woda nie osiada na karoserii, ale po niej spływa. Powłoka ceramiczna wydobywa głębie koloru, ma za zadanie chronić lakier przed starzeniem i matowieniem, ale i przy okazji przed brudem. Dzięki powłoce szklistość lakieru jest na najwyższym poziomie.

Przed nałożeniem powłoki ceramicznej lakier trzeba dokładnie oczyścić, dlatego przeprowadzamy:

◾️ Dekontaminacje i deironizacje lakieru
◾️ Osuszanie lakieru
◾️ Glinkowanie
◾️ Korektę lakieru (one step, dwuetapową lub wieloetapową korektę)
◾️ Odtłuszczenie lakieru
 
W naszej firmie oferujemy trzy rodzaje powłoki ceramicznej:
 
☑️ ONYX Graphene PRO 10H N1 - graphenowa powłoka ceramiczna z niesamowitą trwałością do nawet 10 lat! Powierzchnia o gładkości N1 zapewnia mniejsze przywieranie zanieczyszczeń spowodowanych warunkami atmosferycznymi, gwarantując znakomity wygląd przez dłuższy czas. Graphenowa powłoka jest wysoce odporna na zarysowania i gwarantuje trwałą barierę ceramiczną 10H, wysoki połysk oraz doskonałą hydrofobowość.
 
☑️ ONYX Quartz Pro 9h - akredytowana i rekomendowana przez nas powłoka ceramiczna o trwałości do aż 5 lat! Wysoce wytrzymała ochrona przed środkami chemicznymi, promieniowaniem UV, wodą, zarysowaniami oraz utlenianiem. Powłoka ta łączac się z lakierem daje szklistość na najwyższym poziomie.
 
☑️ Americana Graphene Coating - powłoka ceramiczna, wyróżnia się swoją trwałością, która może wynieść około 2 lata. Posiada silne filtry UV chroniące powierzchnię przed degradacją i ultenianiem. Americana Graphene Coating zapewnia fantastyczne efekty, które zadowolą najbardziej wymagających użytkowników. Produkt gwarantuje szklistość, mocny połysk oraz głebię lakieru wydobywające naturalne piękno Twojego samochodu.
 
Trwałość powłok ochronnych jest zależna od regularnej dbałości o czystość auta. Samochodu nie wolno myć zbyt agresywną chemią, która osłabia i zmywa powłokę ceramiczną położoną na samochodzie. Należy stosować środki do bieżącego mycia o neutralnym pH, które nie oddziałują negatywnie na powłokę.
 
Po przeprowadzonym procesie zapraszamy na serwis powłoki, który przeprowadza się raz na pół roku w celu przywrócena jej kondycji do jak najbardziej przybliżonych efektów jak w dniu jej aplikacji. Polega on na usunięciu wszelkiego rodzaju zabrudzeń metalicznych, drogowych i organicznych z naszego samochodu. Na powłokę ceramiczną aplikujemy tzw. "booster", którego zadaniem jest odżywienie powłoki.
 
Zadzwoń do nas
Zadzwoń do nas: 506 209 324
Napisz do nas
Napisz E-mail: biuro@carfixbielsko.pl
Nasz adres
Adres firmy: Bielsko-Biała, Błękitna 6