Zadzwoń do nas
Zadzwoń do nas: 506 209 324
Kontakt Carfix Bielsko na Facebook Carfix Bielsko na Instagram

Korekta lakieru

Polerowanie lakieru to proces, który ma na celu usunięcie z powłoki lakierniczej różnego rodzaju defektów. Są to rysy, hologramy, miejscowe wyblaknięcia, a także całkowita utrata połysku na większych powierzchniach, albo na całej powierzchni lakieru. Renowacja lakieru jest procesem mającym na celu całkowite lub częściowe usunięcie defektów występujących na powierzchni powłoki lakierniczej, a także zwiększenie lub nadanie jej utraconego połysku.

One step (usunięcie ok. 50% zarysowań) - skutecznie odświeży lakier samochodu, usunie mikrorysy czy hologramy, ale nie zapewni nam gładkiej tafli i nie usunie wszystkich zarysowań. Jest to zabieg dość szybki i najcześciej wybierany przez naszych klientów, ale zdecydowanie mniej zaawansowany niż korekty dwu i trzyetapowe. Aby efekt po tego typu korekcie lakieru był zadowalający to lakier przed wizytą u nas musi być w przyzwoitym stanie. Wygląd lakieru po usłudze nie jest chwilowy, odpowiednia późniejsza pielęgnacja pojazdu pozwala utrzymać ten efekt na lata.

Dwuetapowa korekta (usunięcie ok. 75-80% zarysowań) - usługa skierowana do osób, które chcą przywrócić lakier w swoim samochodzie do bardzo dobrego stanu. Usługa dedykowana jest właścicielom pojazdów o mocno zniszczonej powłoce lakierniczej, których powierzchnia nosi ślady znaczących zarysowań, zmatowień i pozbawiona jest połysku oraz głębi koloru. Pierwszy etap usuwa najcięższe zarysowania, wżery i inne defekty lakieru, natomiast drugi etap wykańcza lakier i nadaje niesamowitą szklistość. Po tym zabiegu zachęcamy do aplikacji powłoki ochronnej.

Wieloetapowa korekta lakieru (usunięcie ok. 90-99%) - usługa skierowana do osób, które chcą przywrócić lakier w swoim samochodzie do niemalże idealnego, salonowego stanu. Nie dość, że usuwamy najcięższe zarysowania z poszanowaniem powłoki lakierniczej w pierwszym etapie, to lakier finalnie jest wykończony na wysoki połysk, dzięki czemu samochód przygotowany jest do położenia powłoki ochronnej.

Po korekcie lakieru warto zaaplikować na niego powłokę ochronną w celu pogłębiania koloru, wypełnienia niewielkich zarysowań oraz nadania mu właściwości hydrobofobowych (odpychania cząsteczek wody).

Zadzwoń do nas
Zadzwoń do nas: 506 209 324
Napisz do nas
Napisz E-mail: biuro@carfixbielsko.pl
Nasz adres
Adres firmy: Bielsko-Biała, Błękitna 6